Erkeklerin dikkatini çekmek öyle sanıldığı kadar zor değildir. Bakımlı olmanız ve yeterli özgüvene sahip olmanız bir erkeğin dikkatini çekmenize olanak sağlar. Oysa detaycı kadınların dikkatini çekmek sanıldığı kadar kolay değildir. Kadın, her yüzyılda uğraşılması ve elde edilmesi en zor varlık olmuştur. Bunun asıl nedeni ise kadınların doğasında bulunan detaycılık, aşk ve mantığın uyumundan geçmektedir. Şimdi bir kadının dikkatini çekmek isteyen erkeklerin neler yapması gerektiğinin altını çiziyoruz. Eğer başını döndürmek istediğiniz bir kadın varsa mutlaka eksik noktaları bulup tamamladıktan sonra hedefe yönelmelisiniz. Zira bir kadın sizi yetersiz görmüşse bu fikrini değiştirmeniz oldukça zor olacaktır. Hatta belki de imkansız….

Kadınların Dikkatini Çekmek İçin Kişisel Bakımınıza Özen Gösterin

Sadece bir kadınların dikkatini çekmek için değil her zaman bakımlı olmanız gerekiyor aslında. Yine de özellikle konu bir kadın olduğunda maksimum özen göstermeniz gerekmektedir. Saçınız, sakalınız, dişleriniz ve parfümünüz ile bir kadının dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özellikle parfüm konusu asla şakaya gelmeyen detayların başında geliyor. Seçtiğiniz parfüm ya yılların en sevilen ya da yılın en trend kokuları arasından seçilmeli. Seçtiğiniz parfüm teniniz ile uyum göstermeli ve mümkünse bir ortama girdiğinizde herkes bu güzel kokunun kimden geldiğini merak ederek size doğru dönmeli. Aşk için de oldukça hassas olan koku meselesi bir kadının dikkatini çekmenizde en büyük silahınız haline gelecektir.

Özgüveniniz Yüksek Olsun

Ozguven

Ozguven

Kadınlar genel yapıları itibarı ile asla ezilen ve büzülen erkeklerden hoşlanmaz. Kadınlar için erkekfigürü daima gücü ve dayanıklılığı temsil ettiği için hayatına alacak erkekte mutlaka aradığı şeylerin başında yüksek özgüvene sahip bir erkek esas alınır. Hem duruşu hem de tavırları ile kendinden emin bir erkek profili çizdiğiniz an karşınızdaki kadının hedefi haline gelmeniz an meselesi olacaktır.

Arkadaşlarıyla İyi Geçinin

Arkadas

Arkadas

Bir kadının kalbini kazanmak için yapabileceğiniz en iyi atak onun arkadaşlarının onayını almak olacaktır. Kadınlar için arkadaş onayı oldukça önemlidir. Bir arkadaş buluşmasında hakkınızda söylenecek her kötü söz ilişkinizin başlamadan bitmesine neden olacaktır. İşte sırf bu sebepten ötürü mutlak suretle dikkatini çekmeye çalıştığınız kadının arkadaşları ile ortak bir paydada buluşmalı, seviyeli ama sempatik bir tavır sergilemelisiniz. Arkadaşlarından sizin hakkınızda olumlu ve övgü dolu sözler duyan kadının size yakınlaştığını gördüğünüzde sakın şaşırmayın.