Suicide Squad filmindeki rolüyle akıllara kazınan 28 yaşındaki genç aktris Margot Robbie, kariyerinin böyle şekilleneceğini yıllar öncesinden belli etmişti. Zira 2008 yılında konuk oyuncu olarak girdiği Neighbours dizisinde ilk olarak kalıcı bir role sahip olmuş, ardından iki Logie Ödülü kazanmıştı! 2018’de vizyona girecek Terminal ve 2019’da izleyicileriyle buluşacak Once Upon a Time in Hollywood filmlerinde boy gösterecek olan ünlü oyuncunun daha önce rol aldığı en ünlü yapımlara göz atmaya ne dersiniz?

Para Avcısı (Yıl: 2014, IMDb: 8,2)

para-avcisi

Para Avcısı

24 yaşında genç ve bir o kadar da hırslı olan Jordan Belfort, Wall Street borsasına komisyoncu olarak giriş yapar ve kısa zamanda Stratton Oakmont adlı bir yatırım firmasının CEO’su olur. Hırsı ve yükseklere diktiği gözleri, Belfort’u birçok yatırımcıyı aldatarak sahip olduğu devasa kazanca ulaştırır. Kazancı ise onun yolunu uyuşturucu, hayat kadınları ve lüks fantezilerle dolu kirli bir hayata iter.

Zamanda Aşk (Yıl: 2013, IMDb: 7,8)

zamanda-ask-1

Zamanda Aşk

Keyifsiz geçen bir yılbaşı partisi sonrası Tim’in hayatı değişiverir. Çünkü babası Tim’e ailenin erkeklerinin zamanda yolculuk edebildiğini söylemiştir. Tarihin akışını değiştiremeyecekleri bu yolculukta kendi hayatlarında yaşadıkları veya devam etmekte olan şeylere müdahale edebilmektedirler. Tim bu bilgi sonrasında bir kız arkadaş edinebilmek için zaman yolculuğuna çıkmaya karar verir.

Ben, Tonya (Yıl: 2018, IMDb: 7,5)

ben-tonya

Ben, Tonya

Varoşlardan çıkıp, Amerika Şampiyonluğu’na uzanan buz patenci Tonya Harding’in (Margot Robbie) hayatı, Olimpiyat Oyunları’na hazırlandığı sırada rakibi Nancy Kerrigan’ın uğradığı saldırıya adının karışmasıyla alt üst olacaktır. Üçlü Axel hareketini başarabilen Amerika’nın tek kadın sporcusu olan Harding’in gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan “Ben, Tonya” 2018 yılının en çok beğenilen filmleri arasında yer aldı.

Aşk Uğruna (Yıl: 2014, IMDB: 6,9)

ask-ugruna

Aşk Uğruna

Fransa’nın Nazi işgâli altında olduğu 2. Dünya Savaşı döneminde genç ve güzel bir kadın olan Lucile, asker olan eşinden haber bekliyordur. Fakat bir grup Alman askeri, Lucile ve kayınvalidesinin beraber yaşadığı evi işgal eder. Askerlerin başındaki Teğmen Bruno’ya kısa sürede bazı hisler beslemeye başlayan Lucile, pek çok kişinin kaderini değiştirecek bir aşkın öznesi olduğunun farkında değildir.

Fokus (Yıl: 2015, IMDb: 6,6)

fokus

Fokus

Tecrübeli dolandırıcı Nicky, acemi bir dolandırıcı olan Jess’e işin ince noktalarını öğretmeye çalışırken Jess’ten hoşlanmaya başladığında bu ikilinin ilişkisi sona erer. Üç yıl sonra Jess, baştan çıkartma konusunda ciddi bir başarıya ulaşan bir dolandırıcı olarak Buenos Aires’in yüksek ölçekli araba yarışları bahislerinde Nicky’nin karşısına çıkar.

Tarzan (Yıl: 2016, IMDb: 6,3)

tarzan

Tarzan

Yıllar evvel Afrika ormanlarını karısı Jane ile geride bırakan Tarzan, Lord Greystoke ismiyle burjuvazi bir hayat sürdürmeye başlamıştır. Ticari hükümet temsilcisi olarak Kongo’ya davet edilen Tarzan, eski bir rakibinin intikam senaryosunda olduğunu biraz geç anlayacaktır.

Suicide Squad: Gerçek Kötüler (Yıl 2016, IMDb: 6,1)

harley-quinn

Suicide Squad

Devlet yetkilileri hapisteki en güçlü kötü adamları bir araya getirip, yüksek ölçekli silahlarla onları donatır. Bunu, gizli bir örgütü yenmeleri için yapıyor görünmekte olan yetkililerin gerçek kötüleri tescil edilmiş suçları yüzünden en sonunda kaybedecekleri bir göreve çıkarttıkları ortaya çıkar. Gerçek kötüler bunu fark ettiklerinde macera farklı bir yola sapacaktır. Margot Robbie, Harley Quinn’i canlandrıyor.